Zemes frēzes

F 220

Mini zemes frēzes

Lieliski kultivēšanas rezultāti un ērta glabāšana.
Viegliem dārza darbiem paredzētās Honda mini zemes frēzes standarta komplektācijā iekļauj daudzas profesionālas palīgierīces, sākot no augus aizsargājošiem sānu diskiem līdz pat īpašiem Honda irdinātājelementiem, kas augsni gan uzrok, gan kultivē. Papildus šīm zemes frēzēm ar mūsu jaudīgo 4-taktu motoru atsevišķi vai komplekta veidā ir pieejamas arī vairākas izvēles palīgierīces, tostarp malu griezējs, ravētājs un zāliena aerators.

 

Noliecams rokturis
Lai atvieglotu zemes frēzes glabāšanu un transportēšanu, šis lieliskais rokturis ar ērtiem, uz iekšu vērstiem vadības slēdžiem ir vienkārši noliecams

Transporta ritenītis
Papildu vadībai paredzētais transporta ritenītis ļauj ar zemes frēzi vienkārši nokļūt no glabātuves līdz darbavietai pat tad, ja ceļā ir jāšķērso apmales un uzkalni.

Sānu diski
Sānu diski nodrošina zemes frēzes precīzu virzību pa apstrādājamo vagu, kā arī aizsargā blakusesošos augus pret lidojošām daļiņām vai irdinātājelementiem.

Pagriežams rokturis

Lai neatstātu aiz sevis pēdu nospiedumus un nesamīdīt tikko apstrādāto augsi un augus, pagriežamo rokturi var pagriezt pa kreisi vai labi. Roktura atlaišanas gadījumā zemes frēze tiek automātiski apturēta.

 Zems smaguma centrs teicamam līdzsvaram;
4 irdinātājelementu komplekts.
Rokturi ar augstuma un leņķa regulēšanu;
Regulējams sakabes stienis labākai vadāmība.

Pieejamās palīgierīces:
Skaustu veidotājs un tērauda riteņi.