EU sērija
EM sērija
EG sērija

EU 70 iS

MANEVRĒJAMI AUGSTO TEHNOLOĢIJU ĢENERATORI
Pastāvīga tehnoloģiju pilnveidošana un attīstība nozīmē, ka Honda ģeneratori spēj efektīvi apmierināt mūsdienu vajadzības, kas rodas arvien pieaugošās mobilitātes un elektronisko ierīču patēriņa dēļ. Mūsu augsto tehnoloģiju EU un EM sērijas ģeneratori ar vieglo un kompakto invertora tehnoloģiju ir ļoti jaudīgi un ērti transportējami. Lieljaudas un profesionālām vajadzībām domātie EU un EM sērijas ģeneratori nodrošina nacionālajai energosistēmai līdzvērtīgas kvalitātes elektroenerģiju, kas ir īpaši svarīgi jaunākajām un jutīgākajām elektroierīcēm. Honda augsto tehnoloģiju ģeneratoru EU un EM modeļi ir aprīkoti ar EcoThrottle™ funkciju, kas nodrošina zemu degvielas patēriņu un ilgu darbību. Turklāt EU ģeneratoru izstrādē īpaša uzmanība ir pievērsta akustiskajam jutīgumam, zemām vibrācijām, samazinātam motora trokšņu līmenim. Tie ir aprīkoti ar modernu trokšņu slāpēšanas sistēmu un trokšņus izolējošu korpusu.
 
MANEVRĒJAMU AUGSTO TEHNOLOĢIJU ĢENERATORU PIELIETOJUMS
 Mājas/biroja elektroenerģija
Jutīgs profesionālais apgaismojums
Datori
Jutīgs rūpnieciskais aprīkojumas
Gaisa kondicionēšana
Viesu namu iekārtas

OIL ALERT™ sistēma
 Lai novērstu motora bojājumus, automātiski izslēdz ģeneratoru, ja eļļas līmenis nokrītas zem drošas ekspluatācijas līmeņa.

ZEMS TROKŠŅU LīMENIS
Ģenerators ir aprīkots ar trokšņu slāpētāju, kas samazina ekspluatācijas trokšņus.

RITENTIŅI
Labi ripojoši un stabili noņemamie ritentiņi ērtai ģeneratora pārvietošanai.

ECO-THROTTLE™
Automātiski pieskaņo motora apgriezienus nepieciešamajai elektroenerģijas izstrādei, ietaupot degvielu, pagarinot motora kalpošanas laiku un nodrošinot klusu darbību.

ELEKTRISKAIS STARTERIS
Ar atslēgu darbināms elektriskais starteris ērtai ekspluatācijai.

i-MONITORS
Monitorā ir redzama informācija par ģeneratora jaudu, kā arī ģeneratora pašdiagnostikas un tehniskās apkopes informācija.