EU sērija
EM sērija
EG sērija

EU 22i

PORTATĪVIE ĢENERATORI
 Mūsu portatīvie ģeneratori, kas ir kompakti, viegli un īpaši klusi, nodrošina īpaši tīru jaudu pat visnomaļākajās vietās. Šie ģeneratori, kas ir ļoti portatīvi un nodrošina zemu degvielas patēriņu, ir aprīkoti ar akustiski izolētiem korpusiem, kā arī modernu trokšņu slāpēšanas sistēmu, kas efektīvi samazina ekspluatācijas trokšņus līdz komfortablam līmenim. Minimālo svaru nodrošina īpaši viegli materiāli, piemēram, magnijs. EU modeļu unikālā invertora tehnoloģija nodrošina augstas kvalitātes elektroenerģiju, kas nepieciešama jutīga elektroniskā aprīkojuma, piemēram, datoru drošai darbināšanai. Šī tehnoloģija samazina elektroniskā aprīkojuma darbības traucējumu un bojājumu risku. Mūsu portatīvie ģeneratori ir aprīkoti ar EcoThrottle™ funkciju, kas automātiski pieskaņo motora apgriezienus nepieciešamajai elektroenerģijas izstrādei, nodrošinot neticami zemu degvielas patēriņu. Papildus divus vienādus EU sērijas modeļus ar paralēlslēguma kabeli var saslēgt kopā. Šādi ir iespējams iegūt divkāršu jaudu un paplašināt šo ģeneratoru pielietojuma jomu vēl vairāk.

PORTATĪVO ĢENERATORU PIELIETOJUMS
Kempings
Karavānas
Dārzkopība
Portatīvie speāka agregāti
Apgaismojums
Mājas iekārtās
Laivas

OIL ALERT™ sistēma
Lai novērstu motora bojājumus, automātiski izslēdz ģeneratoru, ja eļļas līmenis nokrītas zem drošas ekspluatācijas līmeņa.

īPAŠI KLUSA DARBīBA
Trokšņus slāpējošs korpuss un akustiskais panelējums ievērojami samazina ekspluatācijas trokšņus.

PARALĒLĀ DARBINĀŠANA
Paralēlā darbināšana ir invertora ģeneratoru papildu priekšrocība. Izmantojot Honda oriģinālos paralēlslēguma kabeļus, jūs varat saslēgt kopā divus EU10i, EU20i, EU30is vai EU26i ģeneratorus, nodrošinot divkāršu izejas jaudu. Šādā veidā jums ir pieejama papildu jauda, neiegādājoties lielāku un smagāku ģeneratoru. Piezīme: paralēli ir iespējams saslēgt tikai divus identiskas konstrukcijas ģeneratorus.

NELIELS SVARS
Ērtai pārvietošanai jebkurā situācijā, vienkāršai transportēšanai un glabāšanai.

ECO-THROTTLE™
Automātiski pieskaņo motora apgriezienus nepieciešamajai elektroenerģijas izstrādei, ietaupot degvielu, pagarinot motora kalpošanas laiku un nodrošinot klusu darbību.

LīDZSTRĀVAS IZVADE
Nodrošina līdz pat 12 A līdzstrāvu, piemēram, akumulatoru uzlādēšanai (nepieciešams izvēles kabelis).