Produkti
Akumulatori
Lādētājs

HHC 36 BXB

Honda bezvadu motorzāģis: vismodernākā jauda un bez piepūles precizitāte

Pilnīgi jaunajam Honda bezvadu motorzāģim ir ergonomisks dizains, kas padara to viegli lietojamu, un nodrošina 1,6 KW jaudu efektivitātei. Ideāls rīks, kas palīdz sagatavot malku, zāģēt cietkoksni un skujkoku, apgriezt vidēja izmēra zarus un nozāģēt mazus kokus, izmantojot Honda Cordless tehnoloģiju ar zemu trokšņa līmeni un kvalitatīvu veiktspēju.

Kvalitatīva griešana
Honda bezvadu ķēdes zāģis ir aprīkots ar Oregonas ķēdes AdvanceCut™ 90PX slaveno kvalitāti. Šī zemā profila ķēde nodrošina augstu efektivitāti un drošību, vienlaikus nodrošinot spēcīgu un bezkompromisu griešanas veiktspēju.

Viegli apstrādājams
Viegli apstrādājams. Mūsu bezvadu motorzāģis ir paredzēts vienkāršai lietošanai, lai darbs tiktu paveikts efektīvi un augstiem standartiem. Līdztekus tam motorzāģis ļauj pievilkt ķēdi bez nepieciešamības pēc instrumentiem, un ar automātisko ķēdes eļļošanu apkope ir vienkārša.

Inteliģenta griešana
Mūsu bezvadu motorzāģis ir aprīkots ar programmatūru, kas paredzēta, lai uzraudzītu un kontrolētu motoru, kad tiek piedzīvota maksimāla slodze, lai nodrošinātu optimālu griešanas veiktspēju. Tas automātiski pielāgo apgriezienus un griezes momentu atkarībā no zāģējamās koksnes.

Viens akumulators der visiem
Akumulators katram dārzam, katram izaicinājumam un katram bezvadu instrumentam. Izvēlieties kādu no trim iespējām, lai atrastu savam uzdevumam piemērotāko barošanas avotu.

Akumulators:
2,0 Ah
4,0 Ah
6,0 Ah

Lādētājs:
2A
8A