EU sērija
EM sērija
EG sērija
EC sērija

EM 30

ILGIZTURĪBAS UN AUGSTO TEHNOLOĢIJU ĢENERATORI
Mūsu populārie EM sērijas ģeneratori nodrošina ne tikai profesionālām vajadzībām nepieciešamo jaudu un ilgmūžību, bet arī īpaši augstu izturību un uzticamību. Kvalitatīvās elektroenerģijas dēļ šie ģeneratori ir teicami piemēroti jutīgiem elektromotoriem vai apgaismes ķermeņiem.
Tie nodrošina iespaidīgu jaudu un precīzu vadāmību. Mūsu jaunā automātiskā sprieguma regulatora (i-AVR) tehnoloģija, kas pieejama EM 4500CXS un EM 5500CXS modeļiem, nodrošina invertora ģeneratoriem līdzvērtīgu elektrības stabilitāti. Šī unikālā tehnoloģija ar i-GX motoru nodrošina ļoti stabilu izejas jaudu un ir teicami piemērota jutīgām elektroierīcēm ar lielu ieslēgšanas slodzi. Šie ģeneratori ir piemēroti ļoti dažādiem lietojumiem, tostarp celtniecības darbiem, viesu namiem, avārijas darbiem, mājas elektroenerģijas nodrošināšanai un jutīgu elektroierīču darbināšanai. EM30 modelis ar ciklo-pārvedotāja tehnoloģiju ir īpaši kompakts. Turklāt tas nodrošina augstas kvalitātes un stabilu elektroenerģiju, jo tā nav tieši saistīta ar motora apgriezieniem.

ILGIZTURīBAS UN AUGSTO TEHNOLOĢIJU ĢENERATORUPIELIETOJUMS
Mājas elektroenerģija
Viesu namu iekārtas
Avārijas darbi
Jutīga celtniecības tehnika
Jutīgs apgaismojums
Jutīgs rūpnieciskais aprīkojumas

OIL ALERT™ sistēma
Lai novērstu motora bojājumus, automātiski izslēdz ģeneratoru, ja eļļas līmenis nokrītas zem drošas ekspluatācijas līmeņa.

ZEMS TROKŠŅU LīMENIS
Ģenerators ir aprīkots ar trokšņu slāpētāju, kas samazina ekspluatācijas trokšņus.

UZLABOTA PRETVIBRĀCIJU SISTĒMA
Mūsu 45° slīpumā izvietotie motora gumijas stiprinājumi, salīdzinot ar standarta taisnajiem gumijas stiprinājumiem, nodrošina īpaši efektīvu vibrāciju slāpēšanu.

LīDZSTRĀVAS IZVADE
Nodrošina līdz pat 12 A līdzstrāvu, piemēram, akumulatoru uzlādēšanai (nepieciešams izvēles kabelis).