EU sērija
EM sērija
EG sērija
EC sērija

ECMT 7000

IZLGIZTURĪBAS ĢENERATORI
Mūsu ģeneratoru klāstā EC sērijas modeļi ir īsti darba zirgi. Šie ģeneratori augstu novērtētās izturības un minimālās tehniskās apkopes dēļ ir teicami piemēroti dažādām elektroenerģijas patērētāju, amatnieku un prasīgu lietotāju vajadzībām. Vienkāršās konstrukcijas, uzticamās iedarbināšanas un ilgā kalpošanas laika dēļ šie ģeneratori uzticami nodrošinās visu pat smagiem darbiem nepieciešamo jaudu gan smagos ekspluatācijas apstākļos, gan sarežģītās avārijas situācijās.Pateicoties vienkārši iedarbināmiem, tirdzniecības klases, četrtaktu GX motoriem un Oil Alert™ funkcijai, kas automātiski izslēdz motoru, kad eļļas līmenis nokrītas zem drošas darbināšanas līmeņa, šie ģeneratori ir īpaši uzticami. Motors un alternators ar gumijas stiprinājumu palīdzību ir iestiprināti metālkeramikas cauruļveida tērauda rāmī, kas samazina vibrācijas, uzlabo drošību un atvieglo transportēšanu.

ILGIZTURĪBAS ĢENERATORU PIELIETOJUMS
Celtniecības tehnika
Nomātavas
Standarta apgaismojums
Avārijas darbi
Rūpnieciskie darbarīki

OIL ALERT™ sistēma
Lai novērstu motora bojājumus, automātiski izslēdz ģeneratoru, ja eļļas līmenis nokrītas zem drošas ekspluatācijas līmeņa.

UZLABOTA PRETVIBRĀCIJU SISTĒMA
Mūsu 45° slīpumā izvietotie motora gumijas stiprinājumi, salīdzinot ar standarta taisnajiem gumijas stiprinājumiem, nodrošina īpaši efektīvu vibrāciju slāpēšanu.

VAIRĀKU FĀŽU IZEJAS JAUDA
Vienfāzes vai trīsfāžu ierīcēm pielāgojama izejas jauda.

ILGA DARBīBA
Lielāka tilpuma degvielas tvertne nodrošina ilgu darbību.

RITENTIŅI
Labi ripojoši un stabili noņemamie ritentiņi ērtai ģeneratora pārvietošanai.