HS 750
HSS 655
HSS 760
HSS 970
HSS 1380

Jums vispiemērotākais sniega metējs

Pareizā sniega metēja izvēle ir nopietns lēmums. Apdomājiet, cik daudz sniega jums ir jānotīra. Vai ir jāstrādā uz nogāzes? Tad jums ir nepieciešama iekārta ar ķēžu piedziņu. Vai ir nepieciešams notīrīt tikai taciņu vai garāžas iebraucamo ceļu no svaigi krituša sniega? Tad vislabāk derēs vienpakāpes sniega metējs. Vai jums jātīra lielas platības ar biezu sniega kārtu un pēc spēcīgiem sniegputeņiem? Tad jums ir nepieciešama hibrīdtipa sniega metējs. Neatkarīgi no jūsu vajadzībām, jūsu Honda dīleris ar prieku jums ieteiks un kopā ar jums izvēlēsies vispiemērotāko modeli.

Sniega lāpsta
Sportisks cilvēks ar sniega lāpstu var notīrīt apmēram 5-6 tonnas sniega stundā .

Vienpakāpes
Šī ekonomiski izdevīgā mazāku, bet spēcīgāku iekārtu sērija ir īpaši piemērota svaigi krituša sniega notīrīšanai nelielās platībās, piemēram, taciņu vai iebraucamo ceļu tīrīšanai. Gliemežtransportieris ar gumijas malām nodrošina labāku sniega notīrīšanu. Tādēļ šie sniega metēji ir labi piemēroti papildu tīrīšanai pēc divpakāpju sniega metēju lietošanas. Ar ierīces veiktspēju līdz 33t/stundā pie sniega segas biezuma līdz 32 cm ar šo modeli jūs varēsiet paveikt darbu 6 reizes ātrāk, nekā tīrot ar sniega lāpstu. Kad sniegs jau ir pakusis, tad ar šo mazo palīgu ir iespējams to sablīvēt.

6. sērija
Šis modelis ir pilnībā piemērots vietām ar nelielu vai vidēju snigšanas apjomu vai nelielās teritorijās. Ja sniega sega ir līdz 50 cm, tad šī ierīce notīra 37 tonnas sniega stundā. Papildus riteņiem ir pieejamas arī gumijas ķēdes, kas sniedz iespēju pakāpeniski notīrīt augstākus vai apledojušus sniega krāvumus. Un pateicoties tā svaram, 6. sērijas modelis ar gumijas ķēdēm ir vislabāk piemērots sniega tīrīšanai no jumtiem.

7. sērija
Honda 7. sērijas sniega metēji ir ideāli gan privātai un rūpnieciskai, kā arī profesionālai lietošanai, lai notīrītu vidēji biezu un biezu sniega segu. Šie modeļi ir piemēroti visiem iedomājamajiem sniega tīrīšanas uzdevumiem un var notīrīt līdz 46 tonnām sniega stundā pie sniega segas biezuma līdz 50 cm. Izvēloties modeli ar gumijas ķēdēm, varēsiet notīrīt arī platības ar dažādiem stūriem un līkumiem.

9. sērija
Spēcīgā Honda 9. sērija ir piemērota gan privātai, gan profesionālai lietošanai. Ar modernāko tehniku un tīrīšanas apjomu līdz 50 tonnām stundā, kā arī tīrīšanas platumu 71 cm apmērā, 9. sērijas ierīce vislabāk jūtas sniegotās vietās. Sniegs un ledus tiek sasmalcināts ar sniega metēja griemežtransportieri un pēc tam izsviests caur izmešanas tekni. Tādējādi ir iespējams notīrīt smagu sniegu un lielu sniega daudzumu. Precīzākai sniega izmešanai šī modeļa versijas ir aprīkotas ar elektriski regulējamu izsviešanas tekni.

13. sērija
Kā perfekta izvēle lielu platību apstrādei ar gariem ceļiem un nelīdzenu virsmu, tieši spēcīgie divpakāpju Honda sniega metēji ir mūsu klāstā, kas var notīrīt 65 tonnām sniega stundā pie 51 cm biezas sniega kārtas.  Ar šo gumijas ķēžu sniega metēju iespējams viegli notīrīt sniegu grūti pieejamās vietās.

Hibrīdtipa sniega metēji
Tikai ar Honda hibrīdtipa sniega metējiem to lietotāju fiziskajam spēkam, vecumam un tehniskā pieredze vairs nav svarīga. Ar pilnībā elektronisku vadību šie modeļi nodrošina vieglu un intuitīvu lietošanu. Tā kā abi gumijas ķēžu mehānismi darbojas ar elektromotoru, tad ir iespējama vadība bez spēka iekārtas. Šie sniega metēji ir pilnīgi klusas, un tādēļ ir ļoti piemērotas tiem gadījumiem, kad, piemēram, nedrīkst traucēt viesu mieru. Tā kā elektromotori darbina ķēdes, tad visa benzīna motora jauda tiek izmantota tīrīšanai. Tādējādi šīs ierīces ar veiktspēju līdz pat 92 tonnām stundā pie līdz pat 58 cm biezas sniega kārtas ir izcilas profesionālai vai privātai lietošanai, kad bieži ir jānotīra liels daudzums sniega.