HS 750
HSS 655
HSS 760
HSS 970
HSS 1380

HSS 1380i Hybrid

Hibrīdsistēmu darbība
Benzīna motors darbina tikai metēja gliemežtransportieri un ģeneratoru, bet ar inteliģentu kontroles sistēmu tiek uzturēti divi elektromotori un akumulatori. Tādējādi visa jauda tiek novadīta gliemežtransportiera darbībai, bet elektromotori ir paredzēti ķēžu piedziņas nodrošināšanai. Tādējādi hibdrīdtipa sniega metējs ar 15 zs motoru var notīrīt tikpat daudz sniega kā parastais sniega metējs ar 20 zs motoru. Integrētais dators reģistrē sniega metēja noslogojumu un automātiski bez aizķeršanās regulē strāvas padevi 

Griešanās uz vietas
Ķēdes tiek darbinātas ar atsevišķu elektromotoru, un ātrums tiek nepārtraukti kontrolēts elektroniski. Tādējādi tiek nodrošināta viegla, līgana līkumu izbraukšana bez pūlēm, abām rokām paliekot uz vadības stieņa. Funkcija "griešanās uz vietas" ļauj apgriezt ierīci pilnīgi pretējā virzienā (skatīt attēlu pa labi). Šī vieglā manevrējamība ietaupa daudz saspringtu manevrēšanas kustību. Atvieglojums salīdzinot ar parastās ķēžu piedziņas ierīcēm ir acīmredzams: Virziena maiņa bez ķēdes bloķēšanās, bez piepūles un bez rupjas un saraustītas vadības.

Ekskluzīvi tikai no Hondas
Hibrīdtipa modeļi ir visspēcīgākie, inovatīvākie, videi draudzīgākie un efektīvākie sniega metēji, kad pašlaik ir pieejami tirgū. Ar unikālu hibrīdtehnoloģiju tajos ir apvienota vienkārša lietošana ar lietošanas ērtumu un iespaidīgu sniega tīrīšanas jaudu.

- Modelis ar ķēžu piedziņu

- Hibrīd- tehnoloģijas

- Elektriska izmešanas teknes iestatīšana

- Frēzēšanas augstuma iestatīšana

- Starmetis

- Elektriskais starteris

- Griešanās uz vietas