MIIMO

MIIMO 40 Live

Miimo HRM 40 Live
Mūsu jaunais Miimo 40 Live atvieglo pūles zāliena uzturēšanā, nodrošinot, ka jūsu dārzs katru dienu izskatīsies ideāli. Inteliģents robotizēts zāles pļāvējs, kas aprēķina jūsu dārza izmēru, apgūst tā izkārtojumu un pats izstrādā pļaušanas kalendāru. Jaudīgā ierīce spēj nopļaut līdz pat 400 m2 lielas teritorijas. Nav vieglāka veida, kā uzturēt zālienu nevainojamā stāvoklī visu gadu.


Mii-monitor lietotne
Mūsu viedtālruņu lietotne ļauj viegli kontrolēt Miimo 40 Live pļaušanas paradumus. Jūs varat redzēt, kad un cik bieži tas plāno pļaut jūsu zālienu, kā arī veikt visus vajadzīgos pielāgojumus, lai kur arī jūs atrastos.

Loģiska pļaušanas shēma
Miimo 40 Live sistemātiski pļauj jūsu zālienu 5 m joslās. Ierīce darbojas efektīvi un atgriežas uz novietnes staciju, kad pļaušana ir pabeigta.

"Place & Mow"" funkcija
""Place & Mow"" funkcija nodrošina to konkrēto, mazo vietu pļaušanu, kuras Miimo 40 Live nav spējis aizsniegt, piemēram, vietas, kur atrodas dārza mēbeles, 2 x 2 m2 vai 3 x 3 m2 platībā.

"Smart timer"
Pieņemot lēmumu par pļaušanas plānošanu, Miimo 40 Live ņem vērā laika apstākļus – tāpēc tas nemēģinās pļaut jūsu zālienu lietus laikā, kā arī tad, ja ilgstoši ir bijis sauss laiks un zāle nav paspējusi izaugt.

"Map & Mow" funkcija
Izmantojot vienkāršu iestatīšanas procesu, Miimo 40 Live kartēs Jūsu dārza izkārtojumu, tad aprēķinās tā izmēru un izveidos pļaušanas kalendāru. Ierīce zina, kad tās jauda ir zema, un vienmēr īstajā laikā atgriežas bāzē, lai veiktu uzlādi. Kad akumulators ir uzlādēts, Miimo 40 Live turpinās pļaut no tās vietas, kur darbs palika nepabeigts.