02.06.2016 Informācija presei: HONDA ZĀLES PĻĀVĒJI AUGSTU PACĒLUŠIES “WHICH?” REITINGĀ- ILGTERMIŅA UZTICAMĪBAS NOVĒRTĒJUMĀ
28.05.2015 HONDA MARINE FUNKCIJAS UN TEHNOLOĢIJAS
25.06.2013 HONDA POWER EQUIPMENT APRIT 60 GADI NODERĪGU INOVĀCIJU STATUSĀ, KAS PALĪDZ CILVĒKIEM PAVEIKT DARBUS
10.11.2009 Honda jaunais ģenerators EU30i – jaudīgāks kā līdz šim, vieglāk pārvietojams
08.07.2009 Visām Honda Power Equipment precēm ir 5-gadu* garantija
08.07.2009 Dzinēja jaudas novērtēšanas vienota metode

HONDA MARINE FUNKCIJAS UN TEHNOLOĢIJAS 28.05.2015

Atgādinām tehnoloģiskos risinājumus un īpašības, kas padara Honda par piekaramo dzinēju pionieri arī 2015. gadā:

PGM-FI – IEPROGRAMMĒTA DEGVIELAS IESMIDZINĀŠANA
Ar programmētās degvielas iesmidzināšanas sistēmu tiek nodrošināta vienkārša motora iedarbināšana, tūlītēja reakcija uz droseles vadību un teicama degvielas ekonomija.
VTEC™ – ELEKTRONISKĀ GĀZU SADALES FĀŽU MAIŅAS SISTĒMA
VTEC™ sistēma maina ieplūdes vārstu pacēlumu un laikiestati, nodrošinot optimālu jaudu pie zemiem un augstiem apgriezieniem. VTEC™ sistēma nodrošina vienmērīgu un stabilu motorlaivas gaitu pie nelieliem ātrumiem. Turpretim pie lielākiem ātrumiem paaugstinātais vārstu pacēlums paplašina griezes momenta diapazonu un ļauj attīstīt maksimālu jaudu.
BLAST™ – LIELĀKS GRIEZES MOMENTS PIE ZEMĀKIEM APGRIEZIENIEM
Honda BLAST™ (gaisa/degvielas attiecības un aizdedzes iestatīšanas) tehnoloģija uzlabo griezes momentu pie zemiem apgriezieniem, veicot strauju paātrināšanos. Tas dod ieguldījumu spēcīgajā uzrāviena veiktspējā, veicinot ātrāku korpusa pacelšanos virs ūdens virsmas.
POWER INTAKE GAISA IEPLŪDES SISTĒMA
Šī unikālā tiešā gaisa ieplūdes sistēma nodrošina vēsāku un blīvāku gaisu degkamerā, salīdzinājumā ar tradicionālajām apakšējas ieplūdes sistēmām, nodrošinot lielāku dzinēja jaudu un labāku veiktspēju.
ECOMO – MOTORS AR OPTIMĀLU DEGVIELAS PATĒRIŅU
Sensori precīzi nosaka gaisa/degvielas attiecību, lai braukšanas laikā nodrošinātu pēc iespējas optimālāku degvielas patēriņu.
HONDA IST – INTELIĢENTĀ PĀRNESUMU MAIŅAS DROSELE
Honda digitāli vadāmā iST (inteliģentā pārnesumu maiņas drosele) dzinēja kontroles sistēma nodrošina vienmērīgu paātrināšanos un pārnesumu pārslēgšanu jebkuros darba apstākļos.
NMEA2000® STANDARTS
Visi Honda piekaramie motori BF40–BF250 atbilst NMEA2000® standarta prasībām, kas vienkāršo to savietojamību ar citām NMEA2000® elektroniskajām ierīcēm, piemēram, ar eholotiem un kartes ploteriem.

MULTIFUNKCIONĀLI MĒRINSTRUMENTI
Honda jaunie NMEA2000® multifunkcionālie mērinstrumenti ir izstrādāti, lai nodrošinātu vienkāršāku pievienošanu, atrodoties laivā, un sniegtu dažādu informāciju lietotājiem.

VELCĒŠANAS VADĪBA
Velcēšanas vadība laivas lietotājiem nodrošina precīzāku ātruma kontroli pie zemākiem apgriezieniem, tādejādi piedāvājot ideālus apstākļus makšķerēšanai vai manevru veikšanai pie neliela ātruma.
HONDA EKSKLUZĪVĀ PRETKOROZIJAS AIZSARDZĪB
Katrs Honda piekaramais motors ir pakļauts četru posmu pārklāšanas procesam, lai nodrošinātu efektīvu aizsardzību pret nelabvēlīgiem ekspluatācijas apstākļiem. Vispirms piekaramo motoru duralumīnija pamatnei tiek uzklāts dubulti anodēts pārklājums. Pēc tam virsma tiek pārklāta ar epoksīdsveķu pārklājumu, ar zili sudrabainu akrila krāsu un, visbeidzot, ar caurspīdīgu akrila sveķu pārklājumu.
DZINĒJA AIZSARDZĪBA UN DROŠĪBA
Honda piekaramo motoru brīdinājuma sistēma uzrauga kritiskos motora parametrus, piemēram, augstu temperatūru, zemu eļļas spiedienu, degvielas iesmidzināšanu un motora noslodzi, kas brīdina laivas lietotāju par ārkārtējiem darba apstākļiem.