MIIMO

HRM 3000 K1 E

Honda HRM 3000 ir mūsu visjaunākā robota zāles pļaujmašīna. Tā jūsu dārzā ienes jaunu inovāciju pasauli un atbrīvo jūs no piepūles, uzturot jūsu zālienu ideālā stāvoklī, lai sniegtu jums brīvo laiku lietām, kas jums patīk.

Pielāgojamība
Miimo uzlādes staciju var izvietot dažādās jūsu dārza vietās, sniedzot Jums lielisku pielāgošanas iespēju, novietojot to tālāk no celiņiem, kādā klusā stūrī, šaurās ejās vai blakus būvēm.

Vadība
Bluetooth™ pieslēgums ir standarta komplektācijā un nav nepieciešams pievienot papildus jebkādas komponentes. Aplikācija izstrādāta tā, lai Jūs varētu mainīt iestatījumus, pļaušanas augstumu, pļaušanas sākuma/beigu laiku vai pat vadīt Miimo attālināti. Jūs pat varat izmantot mēneša laika plānotāju, lai varētu apturēt Miimo darbību noteiktā datumā.

Lietotājam draudzīga izmantošana
Miimo dara visu iespējamo, lai padarītu jūsu dzīvi vieglāku. Tas ir ūdensdrošs, tāpēc var pļaut Jūsu zālienu jebkādos laika apstākļos un Jūs to varēsiet nomazgāt ar dārza ūdens šļūteni. Tas pat var pieskatīt sevi, saskaroties ar kādu problēmu nosūtot atskaiti ar aplikācijas palīdzību uz "mākoņa" atbalsta sistēmu, kas ļauj izplatītājam attālināti to pārbaudīt vai atjaunot tā programmnodrošinājumu.

Miimo ir kluss, sniedzot iespēju pļaut nakts laikā, nebaidoties, ka tiksiet traucēti Jūs vai jūsu kaimiņi. Tas ir arī ļoti ražīgs, aprīkots ar vienmērīgu pagriezienu funkciju, kas ļauj pagriezties zālienu malās bez apstāšanās.