EU sērija
EM sērija
EG sērija

EG 5500

ILGIZTURĪBAS UN LIEJAUDAS ĢENERATORI
Jaunākās paaudzes GX motora un ciparu automātiskā sprieguma regulatora (D-AVR) dēļ mūsu jaunās EG sērijas ģeneratori ir paredzēti profesionāliem lietotājiem, kam nepieciešams izturīgs, uzticams un jaudīgs elektroenerģijas avots. Pateicoties spējai noteikt un nekavējoties reaģēt uz izejas sprieguma svārstībām, D-AVR tehnoloģija nodrošina īpaši augstas kvalitātes elektroenerģiju. Šādi jebkurai elektromotora ierīcei ir nodrošināts papildu griezes moments un optimāla veiktspēja. EG sērijas ģeneratori ļauj ne tikai efektīvi darbināt dažādus spēka darbarīkus, bet arī nodrošināt spilgtu un vienmērīgu apgaismojumu. GX sērijas ģeneratoru augšējā novietojuma vārsta (OHV) motors, kas ir iemontēts izturīgā cauruļveida rāmī, nodrošina ne tikai maksimālu jaudu un īpaši zemu degvielas patēriņu, bet arī zemu izmešu un trokšņu līmeni, neizmantojot katalizatoru. Visu vadības ierīču centralizētā izvietojuma dēļ EG sērijas ģeneratori ir ļoti daudzpusīgi, bet vienkārši izmantojami.

ILGIZTURīBAS UN LIELJAUDAS ĢENEROTU PIELIETOJUMS
Jutīgi spēka agregāti
Celtniecības tehnika
Rūpnieciskās iekārtas
Avārijas elektroenerģijas avots
Rūpnieciskais apgaismojums

OIL ALERT™ sistēma
Lai novērstu motora bojājumus, automātiski izslēdz ģeneratoru, ja eļļas līmenis nokrītas zem drošas ekspluatācijas līmeņa.

ILGA DARBīBA
Lielāka tilpuma degvielas tvertne nodrošina ilgu darbību.

UZLABOTA PRETVIBRĀCIJU SISTĒMA
Mūsu 45° slīpumā izvietotie motora gumijas stiprinājumi, salīdzinot ar standarta taisnajiem gumijas stiprinājumiem, nodrošina īpaši efektīvu vibrāciju slāpēšanu.