HRG & HRN sērija
HRX sērija
HRS sērija
UM sērija
Zālāju traktori

UM 616 K3 EE

Zālienpļaujmašīnas
Izturīgā rāmja un unikālās sānu izlādes pļaušanas mehānisma dēļ mūsu zālienpļaujmašīnas vienkārši tiks galā ar jebkuru uzdevumu. Teicami piemērotas garas un blīvas zāles pļaušanai, kad nepieciešama iekārta ar jaudīgu motoru.

Aizmugurējo riteņu lodīšu gultnis
Pļaujmašīna ir viegli pavelkama atpakaļ, kad ir nepieciešams atkāpties.

Liela diametra riteņi ar īpašu augstas saķeres riepu protektoru
Lielā diametra riteņi ar īpašu augstas saķeres riepu protektoru nodrošina teicamu saķeri ar virsmu un stabilitāti.

Piedziņas vārpstas transmisija
Piedziņas vārpsta ir pilnībā aizsargāta pret ārējiem traucējumiem. Tā ir uzticamāka un izturīgāka par siksnas un skriemeļa sistēmu, turklāt tai nav nepieciešama tehniskā apkope

Peldošais pļaušanas mehānisms
Šī ir unikāla Honda tehnoloģija. Pļaujot garu zāli, pļaušanas mehānisma priekšējā daļa paceļas un atvieglo garās zāles nopļaušanu. Papildus zāle tiek novirzīta īpašā leņķī, kas nodrošina labākus pļaušanas rezultātus nekā, ja to vienkārši piespiež pie zemes kā standarta pļaujmašīnu gadījumā.

Īpašs asmens materiāls
Atsitoties pret šķērsli, asmens deformējas, nevis lūzt. Šis īpašais asmens materiāls nodrošina zemākas ekspluatācijas izmaksas un ilgāku kalpošanas laiku.

Vadošais ritentiņš ar trīs augstuma regulējumiem

Štancēta tērauda pļaušanas mehānisms
Izturīgs pret triecieniem. Kataforēzes apstrāde nodrošina aizsardzību pret rūsu, ultravioleto starojumu, abrāziju un koroziju

Pļaušanas mehānisma augstuma regulēšanas pedālis
Kājas pedālis ļauj ātri no darba pozīcijas iestatīt vienu no četriem pļaušanas augstumiem.

Hidrostatiska piedziņa
Šī funkcija nodrošina asmeņu griešanos ar nemainīgu ātrumu, neskatoties uz  pļaujmašīnas pārvietošanās ātrumu. Hidrostatiskā piedziņa ļauj iegūt teicamu rezultātu vienalga, cik ātri vai lēni pļaujmašīna pārvietojas.